Kontrast
 • English

 • Nasi absolwenci

  Absolwenci
  Joanna Held

  Radca w Wydziale Polityki Regionalnej i Spójności w Stałym Przedstawicielstwie...
  Absolwenci
  Rafał Baniak

  Wiceprezydent Wykonawczy Pracodawców RP
  Absolwenci
  Zbigniew Grzyb

  Dyrektor Nowohuckiego Centrum Kultury w Krakowie Absolwent GAP 1998 (II...
  Formularz zgłoszeniowy

  * pole obowiązkowe | ** pole fakultatywne

  Dołącz do sieci absolwentów GAP

  Jesteście najcenniejszym źródłem wiedzy, bo znacie nas od dawna, a z perspektywy czasu widzicie o wiele więcej niż na studiach. Dlatego bezwzględnie i nieustannie Was potrzebujemy!

  Mamy nadzieję, że pomożecie nam w:

  • docieraniu do Was z informacją o wydarzeniach naszego Środowiska,
  • przesyłaniu Wam informacji o wolnych miejscach pracy oferowanych za pomocą środowiska GAP,
  • uzyskiwaniu informacji o stażach i praktykach dla studentów  w Waszych firmach,
  • uzyskiwanie od informacji o wolnych miejscach pracy w Waszych firmach;
  • procesie kształcenia poprzez prowadzenie zajęć dydaktycznych (cyklicznie lub doraźnie), wykładów gościnnych, prezentowania studiów przypadku itp.;
  • cyklu spotkań „Nasz człowiek w…” podczas Sympozjów GAP,
  • monitorowaniu Waszych losów i optymalizacji procesu kształcenia.

  Liczymy na Wasze zaangażowanie i wsparcie! Gwarantujemy, że żadne z przesłanych przez Was danych nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym!

  Promocja absolwentów GAP

  To coroczne, uroczyste wydarzenie dla całego naszego Środowiska, szczególnie dla świeżo upieczonych Absolwentów oraz ich Najbliższych – Rodzin i Przyjaciół.

  Uroczystość składa się z części oficjalnej – wręczenia dyplomów i prezentacji najlepszych prac dyplomowych oraz wieczornego bankietu, na którym nasi Absolwenci hucznie świętują zakończenie swoich studiów.

  Ważnym punktem uroczystości jest wręczenie Nagrody im. Prof. Jerzego Indraszkiewicza, której laureatem jest wyróżniający się wiedzą, osiągnięciami i aktywnością absolwent danego rocznika.

  Nagroda im. prof. Jerzego Indraszkiewicza

  To wyróżnienie dla Absolwenta, którego zainteresowania znacząco wykraczały poza program akademicki i który może poszczycić się znaczącymi osiągnięciami, w tym: naukowymi, artystycznymi, sportowymi, uczestnictwem w projektach badawczych i wdrożeniowych, a także aktywnością w działalności na rzecz środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych czy społeczeństwa obywatelskiego.

  Poza prestiżowym wyróżnieniem zwieńczającym studia nagroda posiada również wymiar finansowy. Kwota 5 000 zł, którą otrzymuje wyróżniony Laureat, to z jednej strony wyjątkowa gratyfikacja za aktywny udział w życiu Uczelni, ale również nieocenione wsparcie na początku nowej drogi w dorosłość.

  Zachęcamy do zgłaszania kandydatur spośród studentów ostatniego roku II stopnia studiów na Wydziale GAP.  Nominacji mogą dokonywać m.in. wszyscy studenci, absolwenci i pracownicy Wydziału.

  Zostań z nami w kontakcie

   

  Inne atrakcje

  Wybierz interesujący Cie temat

  Wieczory Klubowe GAP

  Cykliczne imprezy koncertowo-taneczne, które organizujemy od niepamiętnych czasów ;-).


  Bale karnawałowe

  Zawsze lubiliśmy ze sobą przebywać, nie tylko w salach wykładowych! Przybywajcie zobaczyć się z dawno nie widzianymi kolegami z roku, kadrą, a także kolejnymi pokoleniami GAP-owiczów!


  Rajdy GAP

  Rajd GAP w skrócie to: generator fantastycznych wspomnień… i widoków! coroczna 3-dniowa wędrówka po górach, impreza zainicjowana i organizowana przez studentów, integracja studentów, absolwentów i pracowników.